Aditivum do nafty VIF - zimní , 500ml

Kód: 41436
241 Kč 199 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Aditivum do nafty VIF - zimní , 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUPER DIESEL ADITIV VIF je vynikající aditivum prověřené mnoha testy v odborných časopisech s prokazatelným vlivem na životnost částí motoru, jako jsou vstřikovací trysky nebo vysokotlaká palivová čerpadla. Český výrobce tohoto aditiva upravil jeho složení v souladu s vlastnostmi nafty dodávané na český trh.
Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV je multifunkční přísadou do paliva s protikorozním a mazacím účinkem. Prodlužuje životnost palivového systému díky ochraně palivového čerpadla a údržbě čistoty vstřikovacích trysek. Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období zvýšením cetanového čísla nafty. Zimní aditivum SUPER DIESEL ADITIV oproti letní verzi obsahuje tzv. depresant, který snižuje bod tuhnutí a filtrovatelnost nafty při nízkých teplotách až o 5 °C. Protipěnivostní funkce přísady potlačuje pěnění paliva v celém palivovém systému. SUPER DIESEL ADITIV ochrání váš motor před negativními účinky biosložky.


Způsob použití:
SUPER DIESEL ADITIV se aplikuje v poměru 1:1000 do nádrže automobilu před tankováním. Dotankováním nádrže dojde k promíchání aditiva s naftou. Odměrka ve víčku vystačí na 20l paliva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz