Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m

Kód: 3949
1 039 Kč 859 Kč bez DPH
Na dotaz

Bezdrátové čidlo k baterii může předávat informace pomocí Bluetooth o napětí a teplotě baterie do Vašeho Smart MPPT regulátoru. Dosah do 10m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré bateriové čidlo (Smart Battery Sense) je bezdrátový senzor napětí a teploty baterie pro solární MPPT regulátory Victron.
 
Solární MPPT regulátor používá tato měření k optimalizaci svých parametrů nabíjení. Přesnost dat o napětí a teplotě baterie zlepší účinnost nabíjení a prodlouží její životnost.
 
Spojení mezi bateriovým čidlem a jedním nebo více solárními MPPT regulátory je bezdrátové: Používá VE.Smart Network - bezdrátovou technologii založenou na Bluetooth Smart.
Zkontrolujte kompatibilitu solárního regulátoru v seznamu kompatibilních produktů VE.Smart Networking zde:.
https://www.victronenergy.com/live/victronconnect:ve-smart-networking#vesmart_networking_compatible_products
 
Bateriové čidlo je snadno instalovatelné a konfigurovatelné. Napájecí kabel má integrovanou pojistku a předlisovaná očka. Bateriové čidlo připevníte přímo na baterii pomocí samolepící pásky.
 
Online manuál naleznete zde:
https://www.victronenergy.com/live/smart_battery_sense_manual?_ga=2.174374113.2136190357.1590989861-1479449961.1579426384


 
Pokyny krok za krokem
Doporučujeme nejprve nakonfigurovat bateriové čidlo Smart Battery Sense nebo BMV a potom do této sítě přidat jeden, nebo více solárních MPPT regulátorů.

 
 
 
Nastavte bateriové čidlo Smart Battery Sense nebo BMV
Otevřete aplikaci VictronConnect, připojte zařízení a přejděte do části Nastavení (Settings) a vyberte VE.Smart Networking.

Aplikace Victron Connect:
Manuál Victron Connect:
 
Klikněte na možnost Vytvořit síť (Create Network) a zadejte název. Klikněte na tlačítko Uložit (Save) a počkejte, dokud se nezobrazí "OK"


 
Připojte solární MPPT regulátor k síti
Vraťte se zpět a přejděte na solární MPPT regulátor, pak klikněte na Nastavení (Settings) a následně na příkaz VE.Smart Networking a poté klikněte na položku Připojit existující (Join Existing). Nyní vyberte síť, kterou jste vytvořili v předchozím kroku.
Počkejte, až se zobrazí "OK".

 
Ověření funkce
Když vše funguje v pořádku, pak uvidíte, že stránka VE.Smart Networking přijímá data ze solárního regulátoru. Také ikona sítě se zobrazí na hlavní stránce :

Doplňkové parametry

Kategorie: Monitorovací zařízení spotřeby energie
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz