Proudová spona - silový konektor SY50A-600V červená
Kód: 43152
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Specifikace:
Trvalý proud: 50A
Trvalé napětí: 600V
Materiál kontaktů: Cu/Ep&Ag
Hořlavost: UL94 V-0
Pracovní teplota: –20°C – +105°C
Určeno pro kabel: 4–12mm2
Rozměry: 48×35×16mm
Otvor pro kabel: 5,2mm